اخبار و مطالب نمو

جدیدترین و بروز ترین مقالات ، اخبار و مطالب موسسه مشاور اقتصاد نمو را در این صفحه ببینید

مديريت تعارضات اثربخش
مهارت های نرم

مدیریت تعارضات اثربخش چگونه باید باشد؟

در هر سازمانی تعارضات بخشی از زندگی کاری افراد است. این تعارضات می توانند به دلایل مختلفی اتفاق بیافتند. زمانی که این اختلافات بروز می کنند یکی از بهترین رویکردها برای مدیریت تعارضات اثربخش، مذاکره است

ادامه مطلب »
مدرس حل تعارض
مهارت های نرم

مدرس حل تعارض باید چگونه باشد؟

زمانی که شما به عنوان یک مدیر تصمیم به اجرای آموزش های مهارت های نرم در سازمانتان را می گیرید، با خود می گویید، چطور می توانم تشخیص دهم بهترین مدرس حل تعارض را برای آموزش کارکنانم انتخاب کرده ام؟”

ادامه مطلب »
پادکست هاي آموزشي در تدريس
تولید محتوای آفلاین

چگونه از پادکست های آموزشی در تدریس استفاده کنیم؟

پادکست یک رسانه با تنوع بالا است و همین موضوع راه های زیادی را برای درگیر کردن فراگیران در فرآیند آموزش پیش پای شما می گذارد. اما 5 ایده وجود دارد که برای استفاده از پادکست های آموزشی در تدریس الهام بخش شما خواهد بود.

ادامه مطلب »
يادگيري مبتني بر بازي
گیمیفیکیشن

یادگیری مبتنی بر بازی یا بازی وارسازی در آموزش: تفاوت در چیست؟

با وجود اینکه مفاهیمی چون بازی و یادگیری در هر دو عبارت ادغام شده اند، اما آنچه این دو عبارت را از هم متفاوت می سازد نحوه ترکیب عناصر بازی در یک مسیر و تجربه یادگیری است.

ادامه مطلب »
ويدئوهاي تعاملي
تولید محتوای آفلاین

7 روش استفاده از ویدئوهای تعاملی در یادگیری الکترونیکی

ویدئوهای تعاملی یکی از متداول ترین و قابل اعتمادترین ابزارهای کمک آموزشی در فضای یادگیری مجازی امروز است. در واقع این سبک ویدئوهای آموزشی مسیر یادگیری اثربخش و کارآمدی را هم برای مدرس و هم برای یادگیرنده فراهم می کند.

ادامه مطلب »
حل تعارض
مهارت های نرم

12 دلیل که باید حل تعارض یاد بگیریم

حل تعارض یک فرآِیند مواجهه شدن با اختلافات و رسیدن به راه حل های صلح آمیز است. معمولا کاربرد آن را در محیط کار زمانی که تعارضات بین همکاران، مدیران و واحد مختلف شکل می گیرد می شناسیم، اما این مهارت در ارتباطات شخصی ما نیز کاربرد دارد.

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا